Uczennice z SP2 najlepsze w rozgrywkach piłkarskich!


Mistrzostwa Suwałk Igrzysk Dzieci w piłce nożnej dziewcząt za nami! Młode zawodniczki uczęszczające do suwalskich szkół podstawowych rywalizowały w miniony wtorek (04.10) na boisku zlokalizowanym przy Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Aleksandry Piłsudskiej. Do turnieju przystąpiły 4 suwalskie placówki oświatowe, a rozgrywki przebiegały w systemie „każdy z  każdym”.

Trzy pierwsze zespoły otrzymały puchary, a wszystkie pamiątkowe dyplomy. Najlepszą  zawodniczką turnieju została Zofia Galińska, uczennica SP2, która otrzymała pamiątkową statuetkę i dyplom. Awans do dalszych rozgrywek uzyskały dwa pierwsze zespoły: Szkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Podstawowa nr 7.

Organizatorzy turnieju – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Aleksandry Piłsudskiej w Suwałkach – gratulują zwycięskim zespołom i dziękują wszystkim uczestnikom za udział w turnieju.

Już dziś (05.10) o godzinie 09:00 rozpoczniemy eliminacje do fazy finałowej Mistrzostw Suwałk Igrzysk Dzieci w piłce nożnej chłopców, których areną zmagań będzie boisko przy Szkole Podstawowej nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

  1. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Aleksandry Piłsudskiej
  2. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Św. Jana Pawła II
  3. Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Kazimierza Aleksandra Hamerszmita
  4. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz

5 października 2022 08:19