Uczniowie z SP11 najlepsi w rozgrywkach piłkarskich!


W miniony czwartek (06.10) zakończyliśmy fazę finałową Mistrzostw Suwałk Igrzysk Dzieci w piłce nożnej chłopców. Młodzi zawodnicy uczęszczający do suwalskich szkół podstawowych przez dwa dni rywalizowali w turnieju piłkarskim, który rozgrywał się na boisku przy Szkole Podstawowej nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz. Do turnieju przystąpiło 8 suwalskich placówek oświatowych, a rozgrywki przebiegały w systemie „każdy z  każdym”.

Trzy pierwsze zespoły otrzymały puchary, a wszystkie pamiątkowe dyplomy. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Piotr Olszewski, uczeń SP11, który otrzymał pamiątkową statuetkę i dyplom. Awans do dalszych rozgrywek uzyskały dwa pierwsze zespoły: Szkoła Podstawowa nr 11 i Szkoła Podstawowa nr 4. Warto dodać, że triumfatorzy tegorocznych rozgrywek zakończyli zmagania z bilansem 20 strzelonych goli. Co więcej, zarówno w eliminacjach jak i finałach nie stracili ani jednej bramki!

Organizatorzy turnieju – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz w Suwałkach – gratulują zwycięskim zespołom i dziękują wszystkim uczestnikom za udział w turnieju.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

  1. Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza
  2. Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Kazimierza Hamerszmita
  3. Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Aleksandry Piłsudskiej
  4. Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich
  5. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandry Kujałowicz
  6. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Alfreda Wierusz-Kowalskiego
  7. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Włodzimierza Puchalskiego
  8. Szkoła Podstawowa nr 7 im. św. Jana Pawła II

7 października 2022 11:18