V jubileuszowa edycja turnieju RECMAN CUP


Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji!

V edycja Recman Cup, najbardziej prestiżowego, amatorskiego turnieju tenisowego w Polsce północno-wschodniej coraz bliżej. Sportowe emocje, które rozpoczną się w pierwszy, sierpniowy weekend, uświetni moc atrakcji przygotowanych dla kibiców, rodzin z dziećmi i mieszkańców.

Recman Cup odbędzie się 3-4 sierpnia w Suwałkach na kortach OSiR przy ul. Wojska Polskiego 17. O puchary będą walczyć pasjonaci tenisa z całej Polski.

Kto może wziąć udział?

W tym roku zostaną rozegrane kategorie: gra pojedyncza mężczyźni open, gra pojedyncza mężczyźni 50+, turniej mikst oraz przewidziane dla wszystkich chętnych turniej street tenis i konkurs na najszybszy serwis.

Jak się zapisać? 

Zgłoszenia przyjmowane są:

  • online pod adresem TUTAJ:  Zapisy nie wymagają żadnych dodatkowych opłat, a wpisowe w wysokości 60 zł płatne jest standardowo w dniu rozpoczęcia turnieju od godz. 8:45
  • lub mailowo na adres: tenis@recman.pl W wiadomości należy podać dane: imię, nazwisko, miasto zamieszkania, numer telefonu oraz kategorię. Wpisowe w tej formie wynosi 70 zł.

Szczegóły dot. uczestnictwa w turnieju zawarte w regulaminie na stronie internetowej turnieju:http://cup.recman.pl/

Atrakcje dla każdego

Jak co roku, uczestnikom będzie można kibicować, a przy okazji skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Na fanów motoryzacji czeka atrakcyjna strefa ekspozycyjna Auto Idea Mercedes Benz oraz wyjątkowa możliwość jazdy testowej najnowszymi modelami marki Merecedes.

Ci, którzy chcieliby sami spróbować gry w tenisa z pewnością docenią porady dotyczące profesjonalnego sprzętu tenisowego, które będzie można uzyskać od przedstawicieli TygerTenis. Uczestnicy turnieju będą mogli poczęstować się wyśmienitą kawą od profesjonalnego baristy oraz słodkim poczęstunkiem, które ufunduje Piekarnia Oskroba.

Nieocenieni fizjoterapeuci i masażyści z Centrum Rehabilitacji Melius udzielą dla wszystkich bezpłatnych konsultacji. Ponadto kibice będą mogli wykonać bezpłatnie analizę składu ciała oraz odbyć konsultację ze specjalistami ze Studia Ruchu. Również dla najmłodszych czeka szereg niespodzianek, przez cały weekend zaopiekują się nimi animatorzy z Przedszkola Zielony Zakątek. To oczywiście tylko przedsmak tego, co przygotowali organizatorzy. Na wszystkich uczestników czekać będą atrakcyjne nagrody przewidziane w konkursach Recman Cup.

Organizatorem wydarzenia jest firma Recman, która od 2011 roku jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w tenisie ziemnym, a od trzech lat, z sukcesami szeroko promuje ten sport w Suwałkach. Natomiast współorganizatorem wydarzenia jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach.

Turniej Recman Cup z roku na rok cieszy się rosnącym zainteresowaniem, a format wydarzenia sprawia, że jest to jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń w regionie.

Zachęcamy do udziału! Szczegóły znajdziecie na http://cup.recman.pl/

Regulamin wydarzenia: TUTAJ

16 lipca 2019 08:21