VI Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wojciecha Kowalewskiego


plakat-mikolajkowy-2016-3-ostateczna

Już po raz szósty, w dniach 3 – 4 grudnia 2016r. w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej w Suwałkach, odbędzie się VI Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wojciecha Kowalewskiego.

W turnieju udział weźmie 12 drużyn z Polski, Litwy i Łotwy a na parkietach zaprezentują się dzieci z rocznika 2008 i młodsze.

VI Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wojciecha Kowalewskiego odbędzie się pod honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki oraz honorowym patronatem Prezydenta Miasta Suwałk, Pana Czesława Renkiewicza. Sportowy patronat nad imprezą objął Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Pan Zbigniew Boniek.

Turniej rozpocznie się w  sobotę, 03.12.2016 r. o godz. 9.00, a spotkania rozgrywane będą na obydwu obiektach. Ceremonia Otwarcia Turnieju odbędzie się o godz. 16.00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. W niedzielę 04.12.2016 r. rozgrywki potrwają w godzinach 9.00 – 16.00. Ceremonia Zakończenia Turnieju zaplanowana jest na godz. 16.15 w  hali OSiR.

Specjalnie dla kibiców organizatorzy, poza zmaganiami piłkarskimi, przygotowali mnóstwo atrakcji. Pokazy karate kyokushin, pokazy taekwondo, animacje czy występy przedszkolaków. Nie zabraknie również Świętego Mikołaja z workiem pełnym prezentów oraz … pokazowego meczu piłki nożnej, w którym na parkiecie pojawi się żeńska drużyna piłki nożnej z Suwałk Reso Akademia 2012. Jej przeciwnikiem będzie drużyna złożona z gwiazd polskiej piłki nożnej. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą m.in. Józef Młynarczyk, Andrzej Juskowiak czy Marcin Dorna.

29 listopada 2016 14:54