VII Opłatek Sportowca


Po raz siódmy suwalscy sportowcy, trenerzy, działacze i władze miasta spotkali się na tradycyjnym opłatku sportowca. Inicjatorem corocznego wydarzenia jest Salezjańska Organizacja Sportowa SALOS Suwałki, natomiast gospodarzem po raz czwarty Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach.

W tegorocznej uroczystości uczestniczyło około 350 osób – przedstawicieli suwalskich klubów oraz stowarzyszeń sportowych. Wśród nich znaleźli się m.in. olimpijczycy Wojciech Fortuna i Joanna Mendak. Przybyłych gości powitał Prezydent Miasta Suwałk Czesław Renkiewicz, który podziękował sportowcom za tegoroczne sukcesy, które dostarczyły mieszkańcom wiele powodów do radości i dumy.

Podczas wydarzenia zostały wręczone podziękowania dla wyróżniających się i najbardziej zaangażowanych wolontariuszy. Następnie uczestnicy podzieli się opłatkiem, złożyli sobie życzenia i wysłuchali kolęd i pastorałek w wykonaniu GOSPEL CHOIR Suwałki pod kierunkiem Anny Szafranowskiej.

Zgromadzeni goście wymienili spostrzeżenia i uwagi oraz chwalili się swoimi osiągnięciami w mijającym roku. Spotkanie opłatkowe to jedna z niewielu okazji, aby spotkać się w tak wyśmienitym sportowym gronie i choć na chwilę oderwać się od treningowej rutyny.

Organizatorem VII Opłatka Sportowca było Miasto Suwałki we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz Salezjańską Organizacją Sportową SALOS Suwałki.

20 grudnia 2022 10:32