Weekend pełen wrażeń


DSC_0035

Za nami niezwykle pracowity weekend.

W piątek i sobotę w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach rozegrany został V Międzynarodowy Turniej Tenisa Stołowego Don Bosco 2015. Udział w zawodach wzięła ponad setka dzieci z Polski, Litwy, Łotwy i Białorusi.

W sobotę na kortach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy ul. Wojska Polskiego 17 odbył się turniej tenisa ziemnego Juniors Tenis Cup dla dzieci i młodzieży. Rozgrywki toczyły się w singlu i deblu. W singlu wystartowało 15 młodych tenisistów z Ełku, Sejn i Suwałk. Bezkonkurencyjny okazał się Krzysztof Jaskuła z Ełku. Podium uzupełnili suwalczanie – II miejsce zajął Robert Grochowski a III Filip Olszewski.

W deblu wystartowało sześć par. Tu również zwycięstwo przypadło Krzysztofowi Jaskule, którego partnerem był Mateusz Matulewicz z Sejn. Podium uzupełnili Wiktoria Cherubin/Hubert Luto (Suwałki/Sejny) oraz Filip Olszewski i Urszula Makarska (Suwałki). Najlepsi otrzymali puchary, natomiast wśród wszystkich tenisistów rozlosowane zostały nagrody tenisowe.

Również w sobotę swój cel osiągnęła sztafeta Freedom Charity Run, która 6 września gościła w Suwałkach. W sobotę biegacze cali i zdrowi dotarli do Rygi.


Sportowy weekend z OSiR-em zakończył „OSiR On Tour – 4 Strony Świata”. Wczoraj wszyscy miłośnicy rowerowych wycieczek mieli okazję udać się na trzecią część wydarzenia – tym razem w północnym kierunku Suwalszczyzny. Górzysty teren, strome zjazdy i podjazdy a jednocześnie piękne widoki. W czasie wydarzenia posiłek regeneracyjny. Wszystko to w połączeniu dało wszystkim uczestnikom wiele radości i satysfakcji z pokonania pięknej, aczkolwiek niełatwej trasy. Na szczęście wszyscy cali i zdrowi wrócili do domów.

 

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach dziękuje wszystkim, którzy ten weekend spędzili na sportowo biorąc udział w organizowanych przez nas wydarzeniach.

14 września 2015 14:45