Weekend pełen zwycięstw

IMG_9822

W dniach 5-6 marca 2016 r. w Sokółce odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Juniorów i Juniorów Młodszych w Boksie. Sekcję Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach reprezentowała najliczniejsza – 19 osobowa drużyna.  Podopieczni trenerów Pawła Pasiaka oraz Konrada Jakubowskiego wywalczyli w sumie 12 medali.

Dwa medale brązowe powędrowały do Gabrieli Gałkowskiej i Kacpra Siergieja; srebrne do Urszuli Moscińskiej, Nikoli Krysińskiej, Michała Franko i Bartosza Burzyńskiego, a 6 złotych zdobyli: Joanna Żaborowska, Dominika Truszkowska, Martyna Karpińska, Maciej Suchwałko, Hubert Ćwikowski, Patrycja Malinowska. W klasyfikacji klubowej sekcja Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach zajęła 3 miejsce na 9 startujących klubów.

Tego samego weekendu rozegrane zostały także Ogólnopolskie Zawody Modeli Halowych w Pyskowicach, w których udział wzięła sekcja Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. W kategorii Młodzików bezkonkurencyjny okazał się Hubert Truchan, 2 miejsce zajął Grzegorz Truchan, a 6 miejsce Kewin Borkowski. W kategorii Młodzików dziewcząt 2 miejsce zajęła Zofia Zdancewicz. Julia Rypińska z kolei w kategorii Juniorów Młodszych uplasowała się na miejscu 5. W klasyfikacji OPEN zwyciężył Sławomir Truchan.