Weekend pod znakiem siatkówki plażowej


Za oknem pochmurnie i mokro, a my zapraszamy na sportowe emocje, które na pewno każdego rozgrzeją w nadchodzący weekend.

W sobotę od godz. 10:00 na boiskach przy Zalewie Arkadia rozpocznie się turniej siatkówki plażowej Suwałki Beach Arena 2018. Pula nagród w rozgrywkach wynosi 7 000 PLN, a o nagrody pieniężne będą walczyć panie i panowie. Na listach startowych znajdują się tryumfatorzy turniejów siatkówki plażowej z poprzedniego sezonu: Jolanta Żylińska oraz Katarzyna Popiel z Sejn oraz Rafał Maluchnik z Olsztyna ( w tym roku wystąpi w turnieju z nowym partnerem). Zapowiada się więc ciekawa rywalizacja o obronę tytułu najlepszej pary w turnieju.

Natomiast w sobotni wieczór oraz w niedzielę zapraszamy na bieg z przeszkodami Hero Run Szelment. 14 lipca odbędzie się Szelment  Night – bieg nocny na czterokilometrowej trasie z 20 przeszkodami. Natomiast dzień później – Hero Run Szelment, czyli bieg o długości 8 km z ponad 30 przeszkodami.

Hero Run to również biegi dla dzieci ze specjalnie przygotowanymi przeszkodami pn. Hero Run KIDS. Najmłodsi będą rywalizować w sobotę.
 Szczegółowy program zawodów dostępny jest na stronie www.herorun.pl

13 lipca 2018 07:48