Wielki Sportowy Karnawał 2016


Plakat karnawał

Niespełna dwa tygodnie dzielą suwalską młodzież i dzieci od upragnionych ferii zimowych. Specjalnie z okazji rozpoczęcia ferii w niedzielę 24 stycznia Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach przygotował wydarzenie pn. „Wielki Sportowy Karnawał 2016”, które odbędzie się w hali OSiR w Suwałkach, ul. Wojska Polskiego 2.

Na wszystkich mieszkańców naszego miasta czeka wiele atrakcji. Tego dnia hala OSiR zamieni się w jeden wielki tor przeszkód, który będą mogły pokonać całe rodziny. W przygotowanie toru przeszkód czynnie włączyły się: Akademia Piłkarska Wigry Suwałki, Salos Kids, UKS Taekwondo Hańcza Suwałki, Calypso Suwałki i Sekcja Bokserska OSiR w Suwałkach.
Nie zabraknie również atrakcji dedykowanych najmłodszym suwalczanom:
– „Karnawał w rytmie disco” prowadzony przez Kamila Ułanowicza oraz Przedszkole Zielony Zakątek
– „Wybory Miss i Mistera Wielkiego Sportowego Karnawału 2016” – konkurs na króla i królową balu,
– „Freestyle football” – pokaz tricków piłkarskich w wykonaniu Dawida Krzyżowskiego https://www.youtube.com/watch?v=xT3VdxeuSkc
– kulkowy basen,
– taneczne animacje,
– dmuchańce (zjeżdżalnie, kule).

Podobnie jak podczas zeszłorocznego wydarzenia każda rodzina, która weźmie udział w poszczególnych atrakcjach, będzie mogła otrzymać przygotowane przez organizatorów „Karnawałowe Suwale”. Ta wewnętrzna waluta będzie dawała prawo do udziału w „Wielkiej Rodzinnej Bitwie – czyli szalonej licytacji nagród niespodzianek”, która odbędzie się na zakończenie imprezy. Im więcej zebranych „Suwali” tym większe szanse na wylicytowanie nagród.

Biorąc pod uwagę rodzinny charakter „Wielkiego Sportowego Karnawału 2016”, nagrody przygotowane przez organizatorów również będą miały charakter rodzinny.

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 24 stycznia w godzinach 12:00 – 15:00 do hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach, ul. Wojska Polskiego 2.

14 stycznia 2016 10:30