Włócznia Jaćwingów 2022 – ostatnie bilety w sprzedaży!


18 lutego 2023 r. w hali sportowo-widowiskowej „Suwałki Arena” odbędzie się Gala Wręczenia Nagród Włócznia Jaćwingów, połączona z balem karnawałowym Prezydenta Miasta. Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem, co potwierdza sprzedaż biletów.

Proponujemy Państwu świetną zabawę oraz dobre jedzenie, a także atrakcje w postaci występu jednego z najbardziej znanych magików i iluzjonistów w Polsce – Pana Macieja Pola. Specjalny wstęp zgromadzonej publiczności da Maestro Chives, czyli Marcin Roszkowski, który w swojej twórczości łączy klasykę z nowoczesnością. Skrzypek orkiestry Opery i Filharmonii Podlaskiej wystąpi ze świetnym projektem. Usłyszymy covery znanych klubowych i filmowych przebojów, zaaranżowane na skrzypce elektryczne.

Oprawę muzyczną gali zapewni zespół Capri New Beat, a prowadzenie wydarzenia będzie w rękach niezawodnej pary: Magdaleny Gołaszewskiej i Krzysztofa Szubzdy.

Ostatnie bilety w cenie 280,00 zł do nabycia w kasie oraz na stronie internetowej Suwalskiego Ośrodka Kultury.

KUP BILET

Nagroda Prezydenta Suwałk Włócznia Jaćwingów to jedno z najważniejszych wyróżnień w naszym mieście. Na przestrzeni 19 lat nagrodę otrzymało ponad 100 osób, firm, instytucji czy stowarzyszeń. Wszystkie bez wątpienia zasłużone dla społeczności całego miasta. Wraz z końcem grudnia zakończył się nabór wniosków, których wpłynęło blisko 50. Teraz nad wyborem 3 laureatów nagrody obradować będzie kapituła składająca się z osób nagrodzonych w dwóch poprzednich latach.

Dwóch kolejnych wskaże Prezydent Suwałk. Jeden z nich otrzyma wyjątkową Włócznię z diamentem. Dodatkowo diamentowy laureat będzie poproszony, aby posadzić swój dąb w specjalnej alei dębów, która powstanie na suwalskich bulwarach. Każde drzewo będzie nazwane imieniem nagrodzonej osoby.

8 lutego 2023 13:06