Wycieczka Rowerowa OSiR ON TOUR


Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w drugiej wycieczce rowerowej z cyklu OSiR ON TOUR, która odbędzie się już 1 października br. Tym razem miłośnikom jednośladów proponujemy wyprawę malowniczymi szlakami Pojezierza Wschodniosuwalskiego i Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Wspólne ognisko nad położonym w przepięknej kotlinie polodowcowej Jeziorem Szelment będzie doskonałym dopełnieniem tej niezwykłej przygody.

PRZEBIEG TRASY:

Suwałki – Biała Woda – Żywa Woda – góra Krzemieniucha – Krzemianka – Szurpiły – góra Zamkowa – jez. Szurpiły – Sidorówka – Udryn –  Wołownia – Szelement – Leszczewo – Prudziszki – Suwałk (dystans około 44 km).

PROGRAM MINUTOWY:

9.00 – zbiórka uczestników na parkingu zlokalizowanym przy Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach (ul. Wojska Polskiego 2);

9.00 – 9.30 – zapisy stacjonarne (w przypadku wolnych miejsc) / weryfikacja uczestników;

9.30 – start wycieczki.

Informujemy, iż jest to orientacyjny program minutowy i poszczególne godziny mogą ulec modyfikacji. W przypadku zmian zostanie zamieszczona stosowna informacja na stronie www.osir.suwalki.pl

ZAPISY

Elektroniczne zapisy prowadzone są na stronie www.elektronicznezapisy.pl

Przypopminamy, że udział w OSiR On Tour jest bezpłatny. Uczestnicy wycieczki zobowiązani są jedynie do wniesienia składki w wysokości 15 zł, która w całości będzie przeznaczona na organizację ogniska w trakcie wyjazdu.  Wpłaty należy dokonać w forhttp://www.elektronicznezapisy.plmie gotówkowej do 30 września 2022 r w siedzibie Działu Sportu, Rekreacji i Marketingu przy ul. Wojska Polskiego 2 (wejście na rogu budynku hali OSiR- od strony wjazdu na parking).  Wniesienie składki jest jednoczesnym potwierdzeniem udziału w wycieczce.

Warunkiem uczestnictwa jest terminowe zgłoszenie za pośrednictwem systemu elektronicznych zapisów i dostarczenie wypełnionego formularza zgłoszeniowego w dniu wycieczki. Zgłoszenie elektroniczne jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu. Osoby, które w dniu wydarzenia nie będą miały ukończonego 18 roku życia, zostaną zobligowane do złożenia stosownego oświadczenia rodzica o zdolności osoby niepełnoletniej do udziału w wycieczce rowerowej.

 

27 września 2022 15:32