Wyjątkowy bal w Suwałki Arenie


Już za 10 dni w hali widowiskowo-sportowej „Suwałki Arena” będzie miało miejsce szczególne wydarzenie. 26 lutego o godzinie 19:00 rozpocznie się uroczysta Gala Wręczenia Nagród Prezydenta Miasta Suwałk, podczas której wręczone zostaną Włócznie Jaćwingów.

W dalszym ciągu trwa sprzedaż biletów na bal karnawałowy Prezydenta Miasta Suwałk połączony z galą wręczenia nagród „Włócznia Jaćwingów”. Wszystko odbędzie się 26 lutego w hali widowiskowo-sportowej „Suwałki Arena” przy ul. Zarzecze 26. Bilety można zakupić w kasie Suwalskiego Ośrodka Kultury przy ul. Papieża Jana Pawła II 5 oraz drogą elektroniczną w cenie 560 zł od pary. Gwiazdą wieczoru będzie Anna Wyszkoni, a zabawę poprowadzi zespół Capri New Beat.

BILETY

Podczas balu wręczone zostaną Włócznie Jaćwingów. To doroczna nagroda Prezydenta Miasta Suwałk przyznawana za wybitne zasługi dla miasta we wszystkich dziedzinach życia publicznego. Wyróżnienie jest indywidualne lub zespołowe, przyznawane osobom fizycznym, prawnym i innym podmiotom. Już dziś możemy zdradzić, że w tym roku zostanie wręczonych 7 wyróżnień. Kapituła składająca się z laureatów nagrody z dwóch poprzednich edycji wybrała wspólnie z Prezydentem Suwałk kolejne osoby i organizacje, które otrzymają „suwalskiego Oscara”.

Wydarzenie odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym, a jego uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in.: zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej, używania płynu odkażającego dłonie, zachowania przepisowej odległości i złożenia pracownikowi obsługi sali obowiązkowego, pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać TUTAJ i przynieść wypełniony, a także wypełnić na miejscu.

16 lutego 2022 10:20