Wyspa Footballu zakończyła ferie piłkarskim akcentem!


W miniony piątek, na kilka godzin przed rozpoczęciem 10. kolejki Top Ligi Masters – Amatorskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej warto było złożyć wizytę w Centrum Handlowo Rozrywkowym „Suwałki Plaza”. Na pierwszym piętrze, nieopodal lodziarni Grycan w godzinach 11:00 – 14:00 wszyscy zainteresowani mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych w ramach „Wyspy Footballu – piłkarskiego zakończenia ferii zimowych”. Do dyspozycji przybyłych Gości oddano:

  • Strefa PlayStation 5 z grami EA Sports FC 24;
  • SubSoccer, pierwsza gra w piłkarzyki, która jest rozgrywana stopami jak prawdziwa piłka nożna. Dzisiaj w grę grają wszyscy ludzie na całym świecie, od małych dzieci po seniorów, od fanów piłki nożnej po profesjonalnych graczy, takich jak Ivan Rakitić;
  • Klasyczne piłkarzyki, gra zręcznościowa wymagająca nieco strategicznego myślenia. Można w nią grać jeden na jednego lub dwóch na dwóch.

Wyspę Footballu odwiedzili również czterej piłkarze Wigier Suwałki: Kacper Rejterada, Beniamin Przełomski, Filip Kozłowski i Jakub Płoszkiewicz. Była to fantastyczna okazja do rozmowy i rywalizacji z biało-niebieskimi, których na co dzień oglądać można na murawie boiska przy ul. Zarzecze 26. Korzystanie z wszystkich atrakcji było całkowicie bezpłatne.

Organizatorzy wydarzenia: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach, CHR Suwałki Plaza, G-SOFT – profesjonalne usługi informatyczne

5 lutego 2024 14:35