Wystartowały zapisy do RS21!


Czas na dobre wieści! Tradycyjnie, w pierwszy weekend lipca (02-04.07), zapraszamy do Pogodnych Suwałk na nocne bieganie. Tym razem na nieco dłuższym dystansie. W tym roku będzie inaczej – lepiej! Zmieniamy miejsce startu, mety i oczywiście trasę biegu. Jednak klimat będzie taki sam – nie do podrobienia. O niespodziankach napiszemy niebawem.

A tymczasem zostały otwarte zapisy na 21,1 km i 5 km, zarejestrować się możecie TUTAJ.

Jednak już dziś rezerwujcie miejsca na Suwalszczyźnie, ponieważ w tym roku, podobnie jak w poprzednim, będziemy przeżywać oblężenie tak jak Zanzibar :). Z tą różnicą, że do nas jest bliżej, smaczniej i piękniej.

Ponadto limit miejsc w każdym z biegów to 250 osób, także szybko podejmujcie decyzję😊. Oczywiście, osoby, które zdecydowały się przenieść opłatę na tegoroczną edycję automatycznie znajdą się na liście startowej. Jednak jeżeli nie będziecie mogli być tego dnia z nami to umożliwiliśmy opcję zwrotu opłaty startowej.

Aby skorzystać z tej możliwości  należy wysłać e-mail na adres biegi@osir.suwalki.pl do końca kwietnia. W treści wiadomości powinny znaleźć się imię i nazwisko oraz numeru konta do dokonania zwrotu.

Przekonajcie się sami, że #WartoTamDobiec.

Naturalnie w przypadku utrzymania obostrzeń i konieczności odwołania biegu, opłaty startowe zostaną zwrócone lub przeniesione na nowy termin – decyzja zawsze będzie leżała po Waszej stronie.

20 kwietnia 2021 13:10