Wzory dokumentów na Sportowe Ferie 2020


Niecałą godzinę trwały zapisy na drugą edycją półkolonii w ramach Sportowych Ferii. Oferta przygotowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach cieszy się bardzo dużą popularnością. Poniżej prezentujemy dokumenty, które rodzice dzieci zapisanych na półkolonie, muszą dostarczyć do 10 stycznia. Komplet podpisanych materiałów należy dostarczyć w godz. 7:30 – 15:30 do Działu Sportu, Rekreacji i Marketingu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach przy ul. Wojska Polskiego 2.

Wpłaty za udział w półkoloniach należy dokonać do 9 stycznia 2020 r. na dwa konta podane w regulaminie (posiłki oraz udział w zajęciach). Regulamin jest dostępny TUTAJ.

DOKUMENTY:

 

Otwarte zajęcia w sekcjach sportowych OSiR w Suwałkach

Jednocześnie w sekcjach sportowych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach będą odbywały się zajęcia otwarte. 

Treningi bokserskie odbywać się będą trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, czwartek) o godz. 18:00 w Szkole Podstawowej nr 2, ul. Kościuszki 126.

Natomiast w zajęciach z modelarstwa lotniczego, które odbywają się w budynku głównym na stadionie lekkoatletycznym, ul. Wojska Polskiego 2, będzie można uczestniczyć dwa dni w tygodniu, we wtorki oraz środy od godz. 10:00 – 13:00.

Zajęcia mają charakter otwarty więc nie są prowadzone zapisy. Zapraszamy serdecznie:)

6 stycznia 2020 09:00