Za kobietą nie dogonisz… szczególnie tą na szpilkach!


Suwałki Miss Run to nie tylko bieg główny na dystansie 3,5 km, ale również wzbudzający ogromne zainteresowanie i kojarzony wyłącznie z pozytywnymi emocjami bieg w szpilkach. Tak jak przed przerwą spowodowaną pandemią, w drugą niedzielę marca uczestniczki pobiegną w butach na wysokim, bo co najmniej 8 centymetrowym obcasie, a do pokonania będą miały zaledwie 100 m. Dodatkowo, na mecie na wszystkie Panie czekała będzie przepyszna, słodka niespodzianka.

Najszybsza z biegaczek otrzyma prestiżowy tytuł Miss Szpilek. Tak jak przed laty niezwykle wyczekiwanym momentem będą wybory Suwałki Miss Fashion, czyli najciekawszej biegowej stylizacji, a także Suwałki Miss Foto, którą wybiorą przedstawiciele mediów. Natomiast siła oklasków kibiców (mierzona w decybelach) pomoże wyłonić Miss Publiczności.

Laureatki poszczególnych kategorii, jak również osoby z miejsc II-III, otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Organizatora oraz sponsorów i partnerów wydarzenia. Na samym bieganiu się jednak nie skończy – po dekoracji najlepszych uczestniczek odbędzie się sportowy quiz z atrakcyjnymi upominkami, w którym wezmą udział wszyscy uczestnicy wydarzenia!

Zapisy na Suwałki Miss Run & Suwalski Bieg z Wąsem prowadzone są za pośrednictwem systemu elektronicznych zgłoszeń DataSport i dostępne są TUTAJ.

23 lutego 2022 10:43