Za nami Sportowe Ferie 2020!


W piątek (31.01.2020 r.) zakończył się drugi turnus Sportowych Ferii, czyli półkolonii organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Podobnie jak w pierwszym tygodniu dzieci miały okazję spróbować swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych oraz zabawach integracyjnych. Uczestniczyły również w interesujących  spotkaniach m.in. przedstawicielami WOPR-u i policji.

Bardzo intensywny tydzień rozpoczął się od zajęć z modelarstwa lotniczego oraz ścianki wspinaczkowej. Następnie w ciągu kilku dni odbyły się treningi zumby, kickboxingu, lekkoatletyki, krav maga,  siatkówki oraz piłki nożnej. Oczywiście w ciągu całego tygodnia znalazł się czas na rozrywkę. Najpierw uczestnicy wyśmienicie bawili się podczas turnieju bowlingowego, a w miniony piątek wybrali się na seans filmowy i … fitpizzę.

Podczas zakończenia turnusu uczestnicy półkolonii otrzymali pamiątkowe koszulki, które z pewnością będą długo przypominać o sportowych, pozytywnych emocjach związanych z tegorocznymi feriami. Oczywiście nie mogło również zabraknąć wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywny udział w zajęciach i życzymy udanego drugiego semestru w szkole.

Zapraszamy do galerii zdjęć na naszym profilu na Facebooku! (TUTAJ)

3 lutego 2020 08:38