Zakończenie ferii zimowych 2019


W piątek (01.02.2019 r.) zakończył się drugi turnus Sportowych Ferii, czyli półkolonii organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Podobnie jak w pierwszym tygodniu dzieci miały okazję spróbować swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych oraz zabawach integracyjnych. Uczestniczyły również w interesujących  spotkaniach m.in. z dietetykami i przedstawicielami WOPR-u.

Uczestnicy Sportowych Ferii nie mieli czasu na nudę, wręcz przeciwnie całe dnie mieli wypełnione zajęciami sportowymi oraz dobrą zabawą. Bardzo intensywny tydzień rozpoczął się od zajęć ju-jitsu oraz ścianki wspinaczkowej. Następnie w ciągu kilku dni odbyły się treningi zumby, lekkoatletyki, boksu, modelarstwa lotniczego, siatkówki oraz piłki nożnej. Trzeci dzień turnusu stał pod znakiem zabawy w Aquaparku oraz nauki nurkowania.

Oczywiście w ciągu całego tygodnia znalazł się czas na rozrywkę. Najpierw uczestnicy wyśmienicie bawili się podczas turnieju bowlingowego, a w miniony piątek wybrali się na seans filmowy i … fitpizzę.

Podczas zakończenia turnusu uczestnicy półkolonii otrzymali pamiątkowe koszulki oraz dyplomy, które z pewnością będą długo przypominać o sportowych, pozytywnych emocjach związanych z tegorocznymi feriami. Oczywiście nie mogło również zabraknąć wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywny udział w zajęciach i życzymy udanego drugiego semestru w szkole.

Zapraszamy do galerii zdjęć na naszym profilu na Facebooku! (TUTAJ)

4 lutego 2019 08:00