Zapraszamy na mecz

20161008-mks-krispol

Już w najbliższą sobotę, 8 października o godzinie 16:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach gospodarze, MKS Ślepsk Suwałki podejmą APP Krispol Września.

W spotkaniu II kolejki I Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn spotkają się dwie najlepsze drużyny I Ligi po I kolejce. Na inaugurację rozgrywek I Ligi zarówno gospodarze jak i goście odprawili z kwitkiem w trzech setach swoich przeciwników. Ślepsk w trzech krótkich setach zwyciężył z drużyną SMS Spała, natomiast Krispol rozbił drużynę SKS Hajnówka.

W rozgrywkach o Mistrzostwo I Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn sezonu 2015/2016 oba spotkania pomiędzy drużynami MKS Ślepsk Suwałki – APP Krispol Września wygrali Suwalczanie. Podopieczni Dimy Skoryy grając zarówno w roli gospodarzy jak i gości zwyciężyli po 3:2.

5 października 2016 11:20