Zapraszamy na mecze!


Plakat WigryZAGLEBIE04032016

W najbliższy piątek 4 marca po zimowej przerwie rozgrywki wznawia I Liga Piłki Nożnej. Już na początek duże wyzwanie czeka na piłkarzy suwalskich Wigier, którzy podejmą na własnym boisku trzecie w tabeli Zagłębie Sosnowiec. Do Suwałk przyjeżdża drużyna utytułowana (cztery wicemistrzostwa Polski, cztery Puchary Polski), mająca wysokie aspiracje i chęć powrotu na ekstraklasowe boiska.

Przed piłkarzami Wigier trudne zadanie ale…. to WIGRY wywiozły trzy punkty z Sosnowca w rundzie jesiennej, kiedy po zaciętym spotkaniu pokonały Zagłębie. Wzmocnieni w przerwie zimowej kilkoma piłkarzami Suwalczanie będą chcieli rozpocząć rundę rewanżową z „wysokiego C”, aby jak najszybciej znaleźć się w górnej połowie tabeli i spokojnie zapewnić sobie byt w I Lidze na przyszły sezon. Spotkanie WIGRY Suwałki – Zagłębie Sosnowiec w piątek 4 marca o godzinie 18:00. Transmisja tego spotkania na antenie Polsatu Sport.

W sobotę 5 marca o godzinie 16:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach odbędzie się spotkanie 24 kolejki I Ligi Męskiej Piłki Siatkowej, w którym gospodarze, MKS Ślepsk Suwałki podejmą Aluron Virtu Warta Zawiercie. Ślepsk, to aktualny lider tabeli. Suwalczanie są niepokonani od 30 stycznia, kiedy to po zaciętym spotkaniu ulegli SMS PZPS Spała. Zawiercianie natomiast plasują się na szóstej pozycji w tabeli, ale do trzeciego miejsca tracą zaledwie cztery punkty. Zapowiada się ciekawe i emocjonujące widowisko, którego faworytem będą gospodarze. W meczu rozegranym w Zawierciu, na zakończenie pierwszej rundy Warta nie sprostała u siebie Ślepskowi i dość gładko przegrała 1:3.

slepsk

4 marca 2016 11:11