Zawodnicy i trenerzy sekcji sportowych OSiR Suwałki nagrodzeni!


W dniu dzisiejszym odbyła się uroczystość wręczania nagród za wysokie wyniki sportowe w sali konferencyjnej w Suwałki Arenie.  Wyróżnienia  otrzymali zawodnicy oraz trenerzy, wśród których znaleźli się członkowie sekcji sportowych należących do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach.

Za wysokie osiągnięcia sportowe szkolonych zawodników w współzawodnictwie sportowym otrzymali trenerzy sekcji bokserskiej i modelarstwa lotniczego. Nagrodę II stopnia otrzymał Paweł Pasiak, za uzyskanie trzeciego miejsca przez zawodnika podczas XXVI Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorów w Boksie w Koninie w kategorii wagowej 91 kg oraz trzeciego miejsca przez zawodniczkę na XVII Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorek w Grudziądzu w 2019 roku .

Z rąk Czesława Renkiewicza, Prezydenta Miasta Suwałk, nagrodę specjalną odebrał  Stanisław Skibicki. Zawodnicy sekcji modelarstwa lotniczego, pod opieką trenera  zajęli pierwsze miejsca drużynowo w klasie F1B w Mistrzostwach Europy Modeli Swobodnie Latających Juniorów w klasach F1A, F1B i F1C w Prilep w Macedonii w 2019 roku.

Nagrody specjalne otrzymali również zawodnicy sekcji modelarstwa lotniczego. Filip Rudziński, za zajęcie pierwszego miejsca drużynowo w modelarstwie lotniczym w klasie F1B w Mistrzostwach Europy Modeli Swobodnie Latających Juniorów w klasach F1A, F1B, F1C w Macedonii w 2019 roku. Grzegorz Truchan, za zajęcie pierwszego miejsca indywidualnie w modelarstwie lotniczym w klasie F1N juniorów młodszych w Mistrzostwach Polski Modeli Halowych w klasie F1N w Suwałkach w 2019 roku. Hubert Truchan, za zajęcie pierwszego miejsca indywidualnie w modelarstwie lotniczym w klasie F1N juniorów w Mistrzostwach Polski Modeli Halowych w klasie F1N w Suwałkach w 2019 roku.

Wśród zawodników sekcji bokserskiej, wyróżniony został Maciej Suchwałko. Nagrodę II stopnia przyznano za zdobycie  trzeciego miejsca  w kategorii wagowej 91 kg w XXVI Indywidulanych Mistrzostwach Polski Juniorów w Koninie.

Gratulujemy dotychczasowych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!

20 sierpnia 2020 12:44