Zdecydowana wygrana Kartexu w Turnieju Trzech Boisk

Turniej Trzech Boisk - Kartex gra z drużyną Masno Team

W niedzielę 18 lipca odbyła się  druga część rozgrywek w ramach Turnieju Trzech Boisk. Kolejna odsłona współzawodnictwa to rywalizacja na bocznych boiskach trawiastych przy stadionie lekkoatletycznym przy ul. Wojska Polskiego 17. 10 drużyn, które przystąpiły do turnieju  ponownie walczyły w dwóch grupach na zasadach “każdy z każdym”. Zwycięzcą grupy A została drużyna Opakowania Kartex, natomiast w grupie B pierwsze miejsce zajął zespół Masno Team.

W drugiej części turnieju drużyny walczyły o zajęcie jak najlepszego miejsca w fazie pucharowej. Drużyny z grupy A zmierzyły się z drużynami z odpowiednich miejsc z grupy B. Piękna pogoda zachęcała do rywalizacji i kibicowania. Po zaciętych meczach trzecie miejsce w drugiej odsłonie Turnieju Trzech Boisk zajął Szkarnulis Team pokonując w derbach Sejn zespół Skupski Team. W finale spotkali się  zwycięzcy swoich grup – Opakowania Kartex oraz Masno Team. Finał z dużą przewagą wygrała drużyna Opakowania Kartex, która pokonała Masno Team, aż 5:0 –  tego dnia zespół Kartexu zdecydowanie „był na fali”.

Po dwóch odsłonach Turnieju Trzech Boisk na pierwszym miejscu znajduje się drużyna Opakowania Kartex z dorobkiem 22 punktów, na drugim miejscu z taką samą liczbą plasuje się zespół Masno Team. Tutaj decydującym kryterium był bezpośredni mecz tych dwóch drużyn. Natomiast na trzeciej pozycji uplasował się sejneńska drużyna Szkarnulis Team, która zdobyła 15 punktów.

Kolejna część Turnieju Trzech Boisk – turniej beach soccera – odbędzie się 7 sierpnia na Suwałki Beach Arenie nad zalewem Arkadia.

Fotorelacja z wydarzenia dostępna jest TUTAJ.

• RB – różnica bramek

Liczba zdobytych punktów decyduje o kolejności w tabeli. W przypadku jednakowej liczby punktów o kolejności decyduje wynik bezpośredniego pojedynku. W dalszej kolejności decydującym kryterium będzie stosunek bramek strzelonych do straconych. Wartość obliczonego współczynnika decyduje o pozycji w tabeli. W razie braku rozstrzygnięcia w pierwszej kolejności decyduje liczba strzelony bramek, a następnie liczba bramek straconych.