Zimowy sportowy weekend


Za oknem zimowa aura, a my zapraszamy na sportowe emocje, które na pewno każdego rozgrzeją w nadchodzący weekend. Już dzisiaj o godzinie 16:00 w Aquaparku rozpoczynają się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w pływaniu o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk. Ciąg dalszy rywalizacji nastąpi jutro (w sobotę) od godziny 10:00. W zawodach weźmie udział kilkuset młodych pływaków z naszego województwa. W związku z odbywającą się rywalizacją basen sportowy będzie niedostępny dla klientów indywidualnych. Zapraszamy do kibicowania pływakom oraz przepraszamy za powstałe utrudnienia.

Natomiast hala OSiR oraz hala sportowa przy II LO przez dwa dni będą miejscem zmagań VII Mikołajkowego Turnieju o Puchar Wojciecha Kowalewskiego. W rozgrywkach wezmą udział młodzi piłkarze z roczników 2009 oraz 2010 reprezentujący 16 drużyn z Polski oraz Łotwy. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 10:00, a oficjalne otwarcie zaplanowane jest na 13:15 w hali OSiR. W niedzielę rozgrywki rozpoczynają się również o godzinie 10:00, a Oficjalne Zakończenie Turnieju przewidywane jest na godzinę 16:15  w hali OSiR.

Wzorem ubiegłych lat turniej piłkarski jest połączony z akcja charytatywną. Tym razem na portalu Charytatywni Allegro trwać będzie licytacja #WszyscyDlaOlka!, czyli zbiórki pieniędzy na leczenie Olka Puczyłowskiego. Do wylicytowania będzie piłka Realu Madryt z podpisem CR7. Po więcej informacji o Olku zapraszamy na jego bloga.

Trzymajmy kciuki za jak najlepszy występ młodych suwalskich piłkarzy.

1 grudnia 2017 09:47