Zmiana programu wydarzeń na weekend


Informujemy, iż ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne zdecydowaliśmy się odwołać Turniej Trzech Kortów zaplanowany na 28-29 sierpnia oraz Suwałki Beach Challenge – turniej siatkówki plażowej, który miał odbyć się w najbliższą niedzielę. Informację o nowym terminie wydarzeń podamy w kolejnym komunikacie.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich sympatyków sportu to aktywnego uczestnictwa w Sportowym Zakończeniu Wakacji. W przypadku opadów deszczu wszystkie atrakcje zostaną zorganizowane w hali sportowej OSiR w Suwałkach przy ul. Wojska Polskiego 2. Strat wydarzenia o godz. 13:00.

Ponadto w niedzielne popołudnie, bez względu na warunki atmosferyczne, nastąpi reaktywacja długo wyczekiwanego Suwalskiego Ekspresu – biegu indywidualnego na dystansie 3,5 km oraz Ekspresowej Sztafety – biegu drużynowego 3×1,75 km. Natomiast najmłodsi zmierzą się w biegu pn. Junior Ekspres na dystansie ok. 300 m. Wszyscy uczestnicy otrzymają na mecie pamiątkowe medale, a wydarzenie będzie miało charakter charytatywny – datki zebrane do specjalnie przygotowanej puszki wspomogą Zosię i Filipka – rodzeństwo z Suwałk. Zapisy odbywają się poprzez elektroniczny system zapisów na stronie elektronicznezapisy.pl (kliknij TUTAJ).

27 sierpnia 2021 07:37