Zostań częścią naszego zespołu!


zdjęcie wolontariuszy podczas RESO Suwałki 10,5 - siedem osób stoi na mecie i bije brawo

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią przyszedł w końcu czas na wydarzenia sportowe. Przed nami kolejne sportowe wyzwania. W lipcu w Suwałkach odbędą się nocny festiwal biegów RESO Suwałki Półmaraton oraz 38. PZLA Mistrzostwa Polski U23.

Do naszego miasta ponownie przyjadą najwybitniejsi sportowcy w swoich dyscyplinach, aby pobić życiowe rekordy w biegach długodystansowych oraz walczyć o medale młodzieżowych mistrzostw Polski.

Ważnym elementem planowanych wydarzeń są wolontariusze, którzy stanowią nieocenioną pomoc w organizacji wydarzeń związanych z tzw. sportem masowym oraz zawodami rangi Mistrzostw Polski.

W związku z tym chcielibyśmy zachęcić wszystkich miłośników sportowych emocji do udziału w wolontariacie podczas RESO Suwałki Półmaratonu (2-3 lipca) oraz 38. PZLA Mistrzostw Polski U23 (24-25.07).

Jeżeli  jesteś osobą otwartą, nie boisz się wyzwań i chcesz aktywnie uczestniczyć w tworzeniu wielkiego sportowego święta, zgłoś się i zostań członkiem naszego zespołu. Wystarczą dwa kroki. Pierwszy etap polega na wypełnieniu odpowiedniego formularza, który został zamieszczony TUTAJ (kliknij w link). W drugim etapie zaprosimy Was na spotkania organizacyjne, na których poznacie zakres obowiązków oraz swoich liderów, którzy będą bezpośrednio koordynować Waszą pracę.

18 maja 2021 15:08