3 dni do Suwalskiej Olimpiady Seniorów!


Zawody lekkoatletyczne im. Ryszarda Roguckiego, które zainaugurują III Suwalską Olimpiadę Seniorów rozpoczną się już w najbliższą sobotę. Głównym celem organizowanego przedsięwzięcia jest wykształcenie w pokoleniu 60+ potrzeby dbania o własne zdrowie oraz dobrą kondycję fizyczną. W dalszym ciągu pod numerem 87 566 32 81 przyjmowane są zgłoszenia telefoniczne.

Zawodnicy, którzy zdecydują się na udział w olimpiadzie będą mogli sprawdzić się w jednej bądź wielu z czterech dyscyplin. Przewidziane są takie konkurencje lekkoatletyczne, jak bieg na 60 metrów, rzut oszczepem, pchnięcie kulą oraz skok w dal. Dwa tygodnie później na strzelnicy II Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Zygmunta Podhorskiego seniorzy zaprezentują swoje umiejętności strzeleckie.

Najlepsi uczestnicy zawodów mogą liczyć na nagrody. Na triumfatorów poszczególnych konkurencji czekają pamiątkowe dyplomy, medale oraz puchary. Zapisy są całkowicie bezpłatne, jednakże udział w wydarzeniu wiąże się z zapoznaniem i akceptacją poniższego regulaminu.

REGULAMIN ZAWODÓW LEKKOATLETYCZNYCH

Lista konkurencji:

  1. Lekkoatletyka (bieg na 60 metrów, rzut oszczepem, pchnięcie kulą, skok w dal)

    10.09.2022 r., godz. 10:00, Stadion Lekkoatletyczny im. Jadwigi Olbryś, ul. Wojska Polskiego 17

  2. Zawody strzeleckie

    23.09.2022 r., godz. 08:30, Strzelnica II Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Zygmunta Podhorskiego, ul. T. Kościuszki 36

7 września 2022 08:35