Żonglerka Piłkarska nad Czarną Hańczą – konkurs!


Żonglerka piłkarska to wspaniała możliwość treningu na małej przestrzeni. Ta dynamiczna dyscyplina nie tylko rozwija umiejętności techniczne, ale także poprawia koordynację i refleks. Może być wykonywana samodzielnie jako trening techniczny, jak również w formie rywalizacji w postaci konkursów lub pokazów. W konkursach uczestnicy rywalizują między sobą w celu osiągnięcia jak najwyższego wyniku poprzez utrzymanie piłki w powietrzu za pomocą różnych części ciała przez określony czas lub wykonanie określonej sekwencji trików.

1 maja podczas Suwalskiej Majówki Europejskiej, kiedy to odbędą się huczne obchody 20-lecia Polski w Unii Europejskiej warto zajrzeć do strefy aktywności „Sportowe Miasto”, przygotowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Nie licząc wielu atrakcji, które przygotujemy tego dnia dla przybyłych na miejsce Gości, główną uwagę skupiamy wokół konkursu żonglerki piłkarskiej.

O godzinie 12:00 na malowniczych Bulwarach nad rzeką Czarną Hańczą pasjonaci i sympatycy futbolu wezmą udział w wyjątkowym wyzwaniu. Będzie to idealna okazja, aby w otoczeniu przyrody oddać się pasjonującej rywalizacji sportowej.

Konkurs przewiduje współzawodnictwo w czterech różnych kategoriach wiekowych:

  • 7-9 lat,
  • 10-12 lat,
  • 13-14 lat,
  • Kat. OPEN (+15 lat),

co pozwoli każdemu uczestnikowi na dostosowanie się do swojego poziomu umiejętności. Niezależnie od tego, czy jesteś młodym adeptem żonglerki czy doświadczonym weteranem – znajdziesz tutaj swoją przestrzeń.

Oprócz emocjonującej konkurencji, uczestnicy będą mieli okazję do wymiany doświadczeń, poznania nowych ludzi oraz spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu. Dla najlepszych przewidziane zostały atrakcyjne nagrody.

Obowiązują zapisy stacjonarne. Przyjmowanie zgłoszeń rozpocznie się w dniu wydarzenia o godz. 11:00 przy stoisku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Start pierwszej z konkurencji (żonglerka 7-9 lat) nastąpi o godz. 12:00. Jednocześnie gorąco zapraszamy do uczestnictwa w pozostałych atrakcjach: gry w Teqball, SubSoccer oraz piłkarzyki, spróbowania swoich sił w boksie i tenisie, wzięcia udziału w konkursie zwisu na drążku, bądź przygotowania własnego modelu samolotu z sekcją modelarstwa lotniczego!

SUWALSKA MAJÓWKA EUROPEJSKA – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

23 kwietnia 2024 11:02