Aktywnych zapraszamy nad Zalew Arkadia


Pierwsze wiosenne dni sprzyjają uprawianiu sportu. Szczególnie widać to nad Zalewem Arkadia gdzie można spotkać biegaczy, rowerzystów czy też zwolenników spacerów oraz nordic walking. Już od piątku, 5 kwietnia, będzie można spotkać także tenisistów. Po przerwie zimowej zostaną udostępnione korty ze sztuczną nawierzchnią. Tenisiści będą mieli do dyspozycji dwa korty tenisowe czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 21:00 oraz w weekendy w godz. 9:00 – 17:00. Natomiast od maja korty będą czynne 7 dni w tygodniu od godz. 8:00 do 22:00. Cennik kortów tenisowych dostępny jest TUTAJ.

To nie jedyna dobra informacja.

Również od jutra zostanie otwarta wypożyczalnia rowerów, która mieści się nad Zalewem Arkadia (budynek pływalni – wejście od strony Skate Parku). Podobnie jak korty początkowo w weekendy wypożyczalnia będzie czynna do godz.  17:00, zmieni się to wraz z nadejściem maja. Ceny wypożyczenia rowerów pozostają niezmienne w odniesieniu do zeszłego roku. Koszt wypożyczenia roweru to 5 zł/h natomiast doba to koszt 30 zł.

W chwili obecnej w ofercie wypożyczalni jest 12 nowoczesnych i w pełni wyposażonych rowerów miejskich (7 męskich oraz 5 damskich).

Mieszkańców miasta oraz odwiedzających Pogodne Suwałki gości, zapraszamy do skorzystania z oferty Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz z atrakcji Zalewu Arkadia.

4 kwietnia 2019 15:26