Dodatkowa pula miejsc na wycieczkę OSiR On Tour!


Już 13 maja (sobota) wyruszymy w kolejną w tym roku rowerową wyprawę szlakami Wigierskiego Parku Narodowego. Duże zainteresowanie sobotnią wycieczką OSiR On Tour zaowocowało całkowitym zapełnieniem listy uczestników przed czasem. Mamy przyjemność poinformować o wprowadzeniu dodatkowej puli wolnych miejsc, które już teraz dostępne są w systemie elektronicznych zgłoszeń elektronicznezapisy.pl.

Wigierski Park Narodowy wyróżnia niezwykłe bogactwo jezior otoczonych rozległymi lasami. Oprócz największego i słynnego ze swej malowniczości jeziora Wigry, w parku znajduje się jeszcze 41 naturalnych zbiorników wodnych. Można śmiało stwierdzić, że nie ma w Polsce drugiego parku narodowego z tak dobrze wykształconym i urozmaiconym krajobrazem pojeziernym najmłodszego zlodowacenia.

Wycieczkę poprowadzi licencjonowany przewodnik. W trakcie jej trwania organizatorzy przewidują kilka postojów, w tym również ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek.

Przypominamy, iż wydarzenie połączone jest z Suwalską Olimpiadą Seniorów, w związku z czym wszyscy uczestnicy gromadzący punkty w klasyfikacji generalnej dopiszą do swojego konta dodatkowe 5 punktów!

 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA

PRZEBIEG TRASY:

Suwałki – Płociczno Osiedle – Płociczno Tartak – Gawrych Ruda – Słupie – jezioro Muliczne – dolina rzeki Czarnej Hańczy – rzeka Czarna Hańcza – Sobolewski Gościniec – Modrzewie – Leszczewek – Stary Folwark – Suwałki (dystans 35km)

PROGRAM MINUTOWY:

9.00 – zbiórka uczestników na parkingu zlokalizowanym przy hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach
(ul. Wojska Polskiego 2);

9.00 – 9.30 – zapisy stacjonarne (w przypadku wolnych miejsc) / weryfikacja uczestników;

9.30 – start wycieczki.

 

Udział w OSiR On Tour jest bezpłatny. Uczestnicy wycieczki zobowiązani są jedynie do wniesienia składki w wysokości 15 zł, która w całości będzie przeznaczona na organizację ogniska w trakcie wyjazdu oraz zakupu kart wstępu do Wigierskiego Parku Narodowego. Formalności należy dopełnić w terminie do 11.05. (czwartek) do godziny 16:00 w Dziale Sportu, Rekreacji i Marketingu, ul. Wojska Polskiego 2.

 

Regulamin OSiR On Tour 2023

Formularz zgłoszeniowy OSiR On Tour

Oświadczenie rodzica osoby niepełnoletniej

9 maja 2023 12:17