Suwałki Swim Cup 2021


Data wydarzenia: 7 marca 2021, 10:00

grafika: pływak w basenie

W niedzielę, 7 marca o godz. 10:00 w suwalskim Aquaparku odbędą się zawody „Suwałki Swim CUP 2021”. Dwuosobowe zespoły będą musiały przepłynąć jak najdłuższy dystans w czasie 20 minut. Będzie to okazja do ścigania się w wodzie z czasem i innymi pływakami, a także sportowego uczczenia Dnia Kobiet.

Suwałki Swim Cup to wydarzenie dla miłośników długodystansowego pływania. Zadaniem zawodników jest przepłynięcie jak najdłuższego dystansu w czasie 20 minut. Jednak rywalizacja będzie odbywać się w zespołach dwuosobowych. Zachęcamy więc do udziału rodziny, pary oraz przyjaciół!

Zmagania pływaków odbędą się w trzech turach po 8 par w każdej. W zawodach mogą wystartować osoby, które mają ukończone 13 lat. Każdy zawodnik otrzyma pamiątkowy dyplom z osiągniętym wynikiem. Natomiast za miejsca I, II i III w każdej klasyfikacji (indywidualnie kobiety, mężczyźni oraz najlepszy zespół) przyznane zostaną trofea i upominki rzeczowe. Puchar i nagrodę rzeczową otrzyma również najlepsza para mieszana (MIKST).

Zgłoszenia zespołów do zawodów  przyjmowane są telefonicznie do 4 marca 2021 r. w godz. 7:30 – 15.30 pod numerem telefonu 87 566 32 81 lub elektronicznie, wysyłając zgłoszenie na adres: biegi@osir.suwalki.pl. W przypadku wolnych miejsc, zapisów będzie można dokonać w Biurze Zawodów (Aquapark) w dniu wydarzenia w godzinach 09:00 – 10:00.

Koszt udziału w zawodach to 10 złotych od osoby.

Regulamin wydarzenia: TUTAJ

Zgoda opiekuna prawnego: TUTAJ