Suwałki Swim Cup 2023


Data wydarzenia: 26 lutego 2023, 10:00

W ostatnią niedzielę miesiąca, a dokładnie 26 lutego o godz. 10:00 w suwalskim Aquaparku odbędą się rodzinne zawody „Suwałki Swim CUP 2023”. Będzie to doskonała okazja do ścigania się w wodzie z czasem i innymi uczestnikami, a także do spędzenia dnia na sportowo – w gronie rodziny i przyjaciół.

Suwałki Swim Cup to wydarzenie dla miłośników aktywności w wodzie. Zadaniem zawodników, którzy zadeklarują swój udział będzie przepłynięcie wyznaczonego dystansu w jak najkrótszym czasie. W szczególności zachęcamy do udziału rodziców z dziećmi,  ich dziadków, a także całe rodziny!

Sportowa rywalizacja będzie przebiegać w następujących klasyfikacjach:

  • Skrzaty (10-12 lat, 25 metrów)
  • Junior Młodszy (13-15 lat, 50 metrów)
  • Junior Starszy (16-17 lat, 50 metrów)
  • OPEN Kobiet i Mężczyzn (18-59 lat, 50 metrów)
  • Seniorzy (60+ lat, 25 metrów)
  • Rodzinna Sztafeta (3-osobowy zespół, 3×25 metrów)

Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia mogą wystartować w zawodach pod warunkiem dostarczenia podpisanego przez rodzica lub prawnego opiekuna stosownego oświadczenia.

Każdy uczestnik Suwałki Swim Cup otrzyma pamiątkowy dyplom. Natomiast za miejsca I, II i III w każdej klasyfikacji (indywidualnie kobiety, mężczyźni oraz skrzaty, juniorzy i seniorzy) przyznane zostaną dodatkowe trofea. Puchary otrzymają również najlepsze rodziny (sklasyfikowane na podstawie sumy osiągniętych czasów).

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są telefonicznie do dnia 24 lutego 2023 r. do godz. 15:30 pod numerem telefonu 87 566 32 81 lub elektronicznie, wysyłając zgłoszenie na adres: patryk.jaglowski@osir.suwalki.pl. W przypadku wolnych miejsc, zapisy stacjonarne będą prowadzone w Biurze Zawodów (Aquapark Suwałki) w dniu wydarzenia w godzinach 09:00 – 10:00.

Warunkiem udziału w Suwałki Swim Cup jest zapoznanie się i akceptacja regulaminu. Dodatkowo, aby wziąć udział w zawodach uczestnicy zobowiązani są do uiszczenia opłaty startowej w wysokości 20,00 zł.

Jednocześnie informujemy, iż wydarzenie Suwałki Swim Cup 2023 jest drugim etapem tegorocznej Suwalskiej Olimpiady Seniorów. Punkty zdobyte w czasie sportowej rywalizacji będą uwzględnione w klasyfikacji generalnej. W związku z powyższym, seniorzy są zwolnieni z tytułu opłaty startowej.

REGULAMIN ZAWODÓW

ZGODA NA UDZIAŁ OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ