Kto zdobędzie tytuł Miss i Mistera marcowych biegów?


Suwałki Miss Run i Suwalski Bieg z Wąsem to wydarzenie, które od kilku lat jest stałym punktem kalendarza imprez biegowych organizowanych w Suwałkach. Tegoroczny bieg, który odbędzie się 10 marca i poprowadzi trasą, która już niebawem ujrzy światło dzienne, jak sama nazwa wskazuje jest skierowany wyłącznie do Pań. Dystans 3,5 km z pewnością przypadnie do gustu nie tylko zawodniczkom walczącym o zwycięstwo, ale też tym stawiającym pierwsze kroki w świecie sportowej rywalizacji.

Kto zdobędzie zatem jakże zaszczytny tytuł Suwałki Miss Run? Aby nie trzymać nikogo dłużej w niepewności – otrzyma go najszybsza zawodniczka zameldowana na mecie biegu głównego. W tym roku do sportowej rywalizacji w ramach Suwalskiego Biegu z Wąsem kolejny raz przystąpią Panowie, a ten który jako pierwszy pokona zakładany dystans 5 km, będzie mógł pochwalić się tytułem Mistera Suwalskiego Biegu z Wąsem!

SUWAŁKI MISS RUN & SUWALSKI BIEG Z WĄSEM – kliknij i zapisz się na wydarzenie

Suwałki Miss Run to nie tylko bieg główny na dystansie 3,5 km, ale również wzbudzający ogromne zainteresowanie i kojarzony wyłącznie z pozytywnymi emocjami Bieg w Szpilkach. W drugą niedzielę marca uczestniczki pobiegną w butach na wysokim, bo co najmniej 8 centymetrowym obcasie, a do pokonania będą miały zaledwie 60 m.

Nie zapominamy o części przeznaczonej dla Panów, przy czym wymagania wobec uczestników planowanego wydarzenia będą jak zawsze wyjątkowe. Pierwszym z nich jest posiadanie wąsów! To jest warunek konieczny, bowiem jego brak będzie skutkował …. dyskwalifikacją. Oczywiście, jeżeli ktoś nie zdąży wyhodować naturalnego, to przed startem będzie zobowiązany przykleić sztuczny. Drugim wymaganiem będzie doskonała równowaga. Dotyczy to uczestników „Biegu z Jajem”, którzy z jajkiem na łyżce będą musieli pokonać w jak najkrótszym czasie dystans 60 metrów.

Wśród biegów towarzyszących nie zapominamy o najmłodszych adeptach biegania. Bieg Małej Damy i Małego Gentlemana wystartuje na symbolicznym dystansie 60 metrów. Dodatkowo, dla chcących sprawdzić swoją równowagę w połączeniu z wysiłkiem biegowym powstał zupełnie nowy pomysł. Piłeczka Express polegać będzie na tych samych zasadach, jednakże każdemu z uczestników towarzyszyć będzie tytułowa piłeczka, która nie będzie mogła upaść na ziemię!

BIEG MAŁEJ DAMY, MAŁEGO GENTLEMANA, PIŁECZKA EXPRESS – kliknij i zapisz się na wydarzenie

Udział w zawodach wiąże się z wcześniejszym zapoznaniem i akceptacją regulaminu. Przed rozpoczęciem wydarzenia uczestnicy zobowiązani są stawić się w biurze zawodów celem weryfikacji – hala sportowo-widowiskowa „Suwałki Arena”, ul. Zarzecze 26.

 

22 lutego 2024 13:37