Postanowienie noworoczne – zadbaj o swoją sylwetkę!


Postanowienia noworoczne to coś, do czego każdy z nas wraca jak bumerang na końcu starego roku i początku nowego. Jedni chętnie je planują, inni wręcz przeciwnie – uważają to za stratę czasu. 

Co zrobić, aby ten rok był wyjątkowo dobry? Wiele osób rezygnuje ze swoich ambitnych planów głównie dlatego, że wymagają one pewnego rodzaju samozaparcia i systematycznej pracy nad samym sobą. Najważniejszym jest jednak to, aby postawić pierwszy krok. Może w 2023 roku warto byłoby zadbać o swoją sylwetkę i złożyć pierwszą wizytę na siłowni? To, że niektórym może brakować werwy w dążeniu do upragnionego celu nie oznacza, że wszyscy muszą rezygnować ze swoich marzeń.

Dlaczego warto wybrać się do siłowni OSiR przy ul. Wojska Polskiego 2? Obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji, a mianowicie w budynku pływalni i składa się z dwóch sal.

W sali I o metrażu 88,50 m² znajduje się nowoczesny sprzęt aerobowy: bieżnie, wioślarz, narciarz, steper elektryczny, stepery manualne oraz rowery. Ponadto w pomieszczeniu nasi klienci znajdą maszyny do ćwiczeń grzbietu, nóg, klatki piersiowej oraz brzucha. Z akcesoriów dostępne są także piłki, materace, skakanki i gumy do rozciągania.

W sali II o metrażu 149,00 m² znajduje się wysokiej jakości sprzęt do ćwiczeń siłowych, kulturystycznych i rehabilitacyjnych. Do dyspozycji klientów siłowni pozostają: maszyny do ćwiczeń klatki piersiowej, mięśni grzbietu, obręczy barkowej, mięśni ud, łydek, mięśni trójgłowych i dwugłowych. W sali dostępne są także: sztangi oraz sztangielki (od 12 kg do 35 kg), hantelki od 1 kg do 10 kg, talerze na sztangę do 300 kg, a także uniwersalne ławeczki.

Siłownia zatrudnia trenera personalnego, który pozostaje do Państwa dyspozycji.

SIŁOWNIA
ul. Wojska Polskiego 2, 16-400 Suwałki
tel. (87) 565 02 36
e-mail: plywalnia@osir.suwalki.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek – piątek  6:00 – 21:45
sobota – niedziela  10:00 – 18:00

CENNIK

3 stycznia 2023 14:28