Przedłużamy zapisy na Suwalski Bieg Niepodległości!


Już niebawem lista startowa tegorocznego Suwalskiego Biegu Niepodległości przekroczy kolejny próg – 300 zapisanych uczestników! W związku z tym, zdecydowaliśmy się przedłużyć elektroniczne zapisy do dnia 9 listopada do godziny 12:00, aby w nadchodzący piątek ulicami Suwałk pobiegła jeszcze większa liczba małych i dużych Patriotów.

11 listopada o godzinie 13:20 uczestnicy tegorocznego wydarzenia wyruszą spod pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego na trasę jednej z trzech proponowanych konkurencji, która to będzie wiodła m.in. ulicami T. Kościuszki i 24-sierpnia oraz alejkami wzdłuż zalewu Arkadia i suwalskich bulwarów. Finisz nastąpi przed halą sportowo-widowiskową „Suwałki Arena” (ul. Zarzecze 26). Wszyscy uczestnicy przekraczający linię mety otrzymają pamiątkowe medale, natomiast najlepsi powalczą o dodatkowe nagrody…

Pierwszych 200 zapisanych i opłaconych uczestników wydarzenia otrzyma w ramach pakietu startowego chustę wielofunkcyjną z motywem Narodowego Dnia Niepodległości produkcji AdRunaLine.

—> Ważne informacje przed biegiem <—

Jutro, punktualnie o godzinie 12:00 system elektronicznych zgłoszeń zostanie zawieszony. Jednocześnie informujemy, że nie będzie możliwości zapisania się do wydarzenia w biurze zawodów. Płatności gotówkowe od osób zapisanych / nieopłaconych również nie będą przyjmowane.

Póki jest jeszcze czas, zapraszamy wszystkich pasjonatów aktywności fizycznej do wzięcia udziału w tym wyjątkowym biegu. Pobiegnijmy razem dla Niepodległej!

DOŁĄCZ DO SUWALSKIEGO BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI

8 listopada 2022 17:31