Ćwicz już od 13. roku życia!


Z siłowni chętnie korzystają ludzie w każdym wieku. Sport jest fantastycznym sposobem na fizyczne odstresowanie się, zadbanie o zdrowie i sylwetkę. Ma to na uwadze także młodzież, która coraz częściej decyduje się na tę formę aktywności. W związku z powyższym wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom na naszej siłowni mogą ćwiczyć już osoby od 13 roku życia!

Dlaczego warto wybrać się do siłowni OSiR przy ul. Wojska Polskiego 2? Obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji, a mianowicie w budynku pływalni i składa się z dwóch sal.

W sali I o metrażu 88,50 m² znajduje się nowoczesny sprzęt aerobowy: bieżnie, wioślarz, narciarz, steper elektryczny, stepery manualne oraz rowery. Ponadto w pomieszczeniu nasi klienci znajdą maszyny do ćwiczeń grzbietu, nóg, klatki piersiowej oraz brzucha. Z akcesoriów dostępne są także piłki, materace, skakanki i gumy do rozciągania.

W sali II o metrażu 149,00 m² znajduje się wysokiej jakości sprzęt do ćwiczeń siłowych, kulturystycznych i rehabilitacyjnych. Do dyspozycji klientów siłowni pozostają: maszyny do ćwiczeń klatki piersiowej, mięśni grzbietu, obręczy barkowej, mięśni ud, łydek, mięśni trójgłowych i dwugłowych. W sali dostępne są także: sztangi oraz sztangielki (od 12 kg do 35 kg), hantelki od 1 kg do 10 kg, talerze na sztangę do 300 kg, a także uniwersalne ławeczki.

Zakup karnetu przez osobę, która nie ukończyła 18 roku życia, możliwy jest wyłącznie za pisemną zgodą rodzica lub prawnego opiekuna. Ponadto 13- i 14-latkowie mogą przebywać w siłowni wyłącznie z opiekunem.

Siłownia zatrudnia trenera personalnego, który pozostaje do Państwa dyspozycji.

SIŁOWNIA

REGULAMIN

ul. Wojska Polskiego 2, 16-400 Suwałki
tel. (87) 565 02 36
e-mail: plywalnia@osir.suwalki.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek – piątek  6:00 – 21:45
sobota – niedziela  10:00 – 18:00

8 listopada 2023 08:50