Dlaczego siłownia OSiR to strzał w dziesiątkę?


Z siłowni chętnie korzystają ludzie w każdym wieku. Sport jest fantastycznym sposobem na fizyczne odstresowanie się, zadbanie o zdrowie i sylwetkę. Ma to na uwadze także młodzież, która coraz częściej decyduje się na tę formę aktywności. W związku z powyższym, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom na naszej siłowni mogą ćwiczyć już osoby od 13 roku życia!

Dlaczego siłownia OSiR przy ul. Wojska Polskiego 2 to strzał w dziesiątkę? Obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji, a mianowicie w budynku pływalni i składa się z dwóch sal.

W sali I o metrażu 88,50 m² znajduje się nowoczesny sprzęt aerobowy: bieżnie, wioślarz, narciarz, steper elektryczny, stepery manualne oraz rowery. Ponadto w pomieszczeniu nasi klienci znajdą maszyny do ćwiczeń grzbietu, nóg, klatki piersiowej oraz brzucha. Z akcesoriów dostępne są także piłki, materace, skakanki i gumy do rozciągania.

W sali II o metrażu 149,00 m² znajduje się wysokiej jakości sprzęt do ćwiczeń siłowych, kulturystycznych i rehabilitacyjnych. Do dyspozycji klientów siłowni pozostają: maszyny do ćwiczeń klatki piersiowej, mięśni grzbietu, obręczy barkowej, mięśni ud, łydek, mięśni trójgłowych i dwugłowych. W sali dostępne są także: sztangi oraz sztangielki (od 12 kg do 35 kg), hantelki od 1 kg do 10 kg, talerze na sztangę do 300 kg, a także uniwersalne ławeczki.

REGULAMIN

Zakup karnetu przez osobę, która nie ukończyła 18 roku życia możliwy jest wyłącznie za pisemną zgodą rodzica lub prawnego opiekuna. Ponadto 13- i 14-latkowie mogą przebywać w siłowni wyłącznie z opiekunem.

Siłownia zatrudnia trenera personalnego, który pozostaje do Państwa dyspozycji.

 

SIŁOWNIA
ul. Wojska Polskiego 2, 16-400 Suwałki
tel. (87) 565 02 36
e-mail: plywalnia@osir.suwalki.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek – piątek  6:00 – 21:45
sobota – niedziela  10:00 – 18:00

8 lutego 2024 13:14