Zakończ wakacje na sportowo!


plakat suwalski ekspres ze zmianami

Przypominamy wszystkim, że już w najbliższą niedzielę 30 sierpnia wielkie zakończenie wakacji z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Zapraszamy wszystkich już od 10:00 na Plac Marii Konopnickiej.Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wiele atrakcji.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Biegi uliczne, Nordic Walking (dla chętnych, którzy nie posiadają sprzętu a chcieliby spróbować mamy 20 kompletów, które możemy wypożyczyć na czas trwania zawodów), zawody siłowe, Zumba. Dla najmłodszych – możliwość zabawy z siatkarzami Ślepska oraz piłkarzami Wigier, dla starszych – konsultacje żywieniowe oraz profilaktyka zdrowia z fizjoterapeutami.
Czeka na Was naprawdę wiele atrakcji! Mnóstwo nagród rzeczowych, które rozlosujemy wśród uczestników wszystkich biegów ulicznych. Śmiałków, którzy wystartują w biegu „Suwalski Express” nagrodzimy pamiątkowymi medalami. Specjalne nagrody dla rodzin, które zgłoszą się do biegu „Rodzinny Express”. Zwycięzcy dostaną zaproszenie na rodzinny obiad do hotelu Loft. Dla kolejnych rodzin również wspaniałe nagrody – bilety do Cinema Lumiere oraz vouchery na kręgle w Pink Bowling&Club Suwałki. Wśród pozostałych uczestników rozlosujemy nagrody rzeczowe. W międzyczasie – niespodzianka. Poczęstunek dla Wszystkich!

W niedzielę, 30 sierpnia, od godziny 10:00 na Placu Marii Konopnickiej w Suwałkach musicie być z Nami!!!
Zakończenie wakacji na sportowo tylko z Nami!!!

Regulamin biegów ulicznych

Trasy biegów: Suwalski Ekspres, Suwałki Marsz!

Trasa: Rodzinny Ekspres

 

21 sierpnia 2015 12:49