Zapraszamy na ściankę wspinaczkową w hali OSiR


Już od 1 października ścianka wspinaczkowa w hali OSiR przy ul. Wojska Polskiego 2 będzie dostępna ponownie trzy razy w tygodniu, tj. we wtorki, czwartki i niedziele w godzinach 13:00 – 21.00. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić czas na świetnej zabawie bądź potrenować i poprawić są kondycję.

Wspinaczka na ściance to świetna zabawa dla każdego! Jest to miejsce nie tylko dla pasjonatów wspinaczki, ale również dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tym wyjątkowym sportem. Bogactwo formacji i dróg wspinaczkowych z różnymi stopniami trudności sprawi, że każdy znajdzie na naszej ściance trasę odpowiadającą swoim umiejętnościom. Ponadto, nasi instruktorzy służą radą i doświadczeniem oraz dbają o bezpieczeństwo każdego wspinacza. Osobom nie posiadającym wiedzy w zakresie wspinaczki , instruktorzy udzielą niezbędnych informacji oraz nauczą bezpiecznej asekuracji. Wstępne przeszkolenie jest bezpłatne i obowiązkowe dla osób początkujących.

Ciekawostką jest, że trening na ściance możne z powodzeniem zastąpić klasyczne ćwiczenia na siłowni, bowiem regularny wysiłek podczas wspinaczki doskonale wpływa na poprawę kondycji i wzmocnienie mięśni, a także przynosi bardzo dobre rezultaty w redukcji nadprogramowych kilogramów. Co najważniejsze – wspinaczka bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie, szczególnie podczas pokonywania swoich słabości.

Wspinanie się na naszej ściance jest bardzo bezpieczne, jednak wchodząc na nasz obiekt należy zapoznać się z Regulaminem korzystania ze Ścianki Wspinaczkowej (wejście na ściankę jest jednoznaczne z jego akceptacją). Przypominamy, że osoby niepełnoletnie (poniżej 18 r.ż.) mogą korzystać ze ścianki tylko za pisemną zgodą przynajmniej jednego z rodziców. Małoletni mogą wspinać się tylko pod opieką rodziców lub pod opieką innej osoby dorosłej (w tym instruktora) upoważnionej pisemnie przez obydwoje rodziców. Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy!

 

ŚCIANKA WSPINACZKOWA
ul. Wojska Polskiego 2, 16-400 Suwałki
tel. 600 554 485,
(Instruktor Adam)

e-mail: maciej.chuchnowski@osir.suwalki.pl

 

28 września 2023 16:02