Ścianka wspinaczkowa


Ścianka wspinaczkowa wykonana jest z paneli imitujących swym kształtem i fakturą prawdziwe powierzchnie skalne o różnym stopniu skomplikowania, której zaletą jest niewątpliwie powierzchnia – 165 m2 (wymiary szer. 18m x 9m), max. ilość korzystających ze ścianki – 20 osób (wspinających się i asekurujących).

Ze ściany wspinaczkowej mogą korzystać:

  • Samodzielnie osoby dorosłe tzn. mające ukończony 18 rok życia.
  • Osoby niepełnoletnie (poniżej 18 r.ż.) mogą wspinać się tylko za pisemną zgodą przynajmniej jednego z rodziców. Osoby te mogą wspinać się tylko pod opieką rodziców lub pod opieką innej osoby dorosłej (w tym operatora ściany) upoważnionej pisemnie przez obydwoje rodziców.

Wspinanie dostarcza wielu pozytywnych emocji, nowych wrażeń i przeżyć, jest doskonałym sportem dla dzieci, umożliwia zabawę w gronie rodzinnym. Wspólne wspinanie służy budowaniu pozytywnych więzi między ludźmi, zaufania, poczucia przynależności do grupy, itp.

Osobom nie posiadającym wiedzy w zakresie wspinaczki i asekuracji, instruktorzy udzielą niezbędnych informacji oraz nauczą bezpiecznej asekuracji. Wstępne przeszkolenie jest bezpłatne i obowiązkowe dla osób początkujących. Wskazany ubiór, który nie krępuje ruchów: T-shirt, dresy, leginsy, obuwie sportowe na zmianę.

Zalecane jest używanie magnezji w kulce lub w płynie.


ŚCIANKA WSPINACZKOWA
ul. Wojska Polskiego 2, 16-400 Suwałki
tel. 600 554 485
(Instruktor Adam)
e-mail: maciej.chuchnowski@osir.suwalki.pl

 

GODZINY OTWARCIA
WTORKI, CZWARTKI, NIEDZIELE
W GODZ. 13:00 – 21:00

Istnieje możliwość udostępnienia ściany wspinaczkowej w innych godzinach po wcześniejszym uzgodnieniu.