Zmagania czołówki lekkoatletów na suwalskim stadionie


Grafika przedstawiająca Majkę Andrejczyk, Huberta Chmielaka oraz Marcinka Krukowskiego

Już jutro, 23 września o godz. 15.00 zapraszamy wszystkich miłośników sportowych emocji na stadion lekkoatletyczny. Tego dnia rywalizować będzie czołówka polskich oszczepników, m.in. Maria Andrejczyk, Marcin Krukowski, Aleksandra Ostrowska, Julia Szałas, Mateusz Kwaśniewski i wiele innych znanych osób. Nie zabraknie również rywalizacji młodzieży, z myślą o której zostanie rozegranych 5 konkurencji w 4 kategoriach wiekowych. Najmłodsi (kategoria U14) będą rywalizować na dystansie 100 m, natomiast ich starsi koledzy i koleżanki (kategoria U16) wystartują na dystansach 110 oraz 80 metrów przez płotki. Ponadto oprócz oszczepu rozgrywanego w trzech kategoriach wiekowych (U16, U18, M) zostanie przeprowadzona dodatkowa konkurencja techniczna – skok wzwyż (kategoria U16 i U18). Ze szczegółowym programem Mityngu można zapoznać się pod tym odnośnikiem.

Wszystkie osoby, które planują uczestniczyć w wydarzeniu, zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi regulaminami, w ramach obowiązujących obecnie norm i przepisów:

Zawodników zachęcamy także do wypełnienia oświadczenia, które znajdziecie Państwo pod adresem: kliknij tutaj, aby zapoznać się z jego treścią. Wypełnione, a zarazem podpisane oświadczenie, należy dostarczyć do biura zawodów podczas weryfikacji i odbioru numeru startowego.

22 września 2020 14:58