Eurocamping


Eurocamping nr 133 przy ul. Zarzecze 26 w Suwałkach to znajdujący się w międzynarodowej sieci campingów ACSI (Auto Camper Service International) najnowocześniejszy parking camperowy w województwie podlaskim, laureat prestiżowej nagrody MISTER CAMPING 2014 (kat. do 150 miejsc) przyznawanej przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.

Eurocamping to ogrodzony i bezpieczny teren o nawierzchni trawiastej i żwirowej, z czterdziestoma dwoma miejscami camperovymi. Czyste i wygodne stanowiska caravaningowe oraz motocaravaningowe z przyłączami oraz stanowiska namiotowe zachęcają do zatrzymania się w tym miejscu.

Na miejscu do Państwa dyspozycji pozostają: umywalnie, natryski, WC, kabina i natrysk dla osób niepełnosprawnych, WC chemiczne, pralka, suszarka odzieży, stanowisko do przyrządzania posiłków i zmywania naczyń, telefon stacjonarny oraz sieć Wi-Fi. Istnieje możliwość zamówienia cateringu oraz płatności kartą kredytową.

Na Eurocampingu znajdą Państwo duży parking, a w miarę potrzeby w depozycie możliwe jest pozostawienie wartościowych rzeczy. Na miejscu istnieje możliwość opróżnienia przenośnych kaset WC, opróżnienia wody szarej czy też zatankowania wody pitnej. Eurocamping nr 133 jest miejscem przyjaznym zwierzętom.


Znajdujący się w sąsiedztwie Zalew Arkadia z plażą miejską oraz budynki Ośrodka Sportu i Rekreacji dają możliwość aktywnego wypoczynku. Znajdą tu Państwo: kawiarnię, wypożyczalnię sprzętu wodnego (kajaki, łodzie wiosłowe, rowery wodne), boiska do gier zespołowych, korty tenisowe, siłownię pod chmurką, plac zabaw dla dzieci, a także pływalnię miejską, saunę i ściankę wspinaczkową.

Atrakcyjne położenie Eurocampingu jest starannie dobrane do Państwa potrzeb. Z jednej strony bliskość natury i wypoczynku w ciszy, z drugiej możliwość zwiedzania naszego pięknego miasta – bez konieczności poruszania się samochodem (około pół godziny spacerem do centrum).

Przydatne miejsca w pobliżu Eurocampingu:

  • poczta – 700 m
  • bankomat – 700 m
  • sklep spożywczy – 700 m
  • restauracja/pub – 700 m
  • apteka – 1200 m
  • przystanek komunikacji miejskiej – 300 m (dojazd linią nr 11)

Doba hotelowa: 14:00 – 10:00 dnia następnego.

 

 

Z przyjemnością informujemy, że Eurocamping posiada rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów „przyjazności dla rowerzystów”, a w naszej ofercie znajdą Państwo usługi dedykowane turystom rowerowym.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl.


EUROCAMPING

ul. Zarzecze 26, 16-400 Suwałki
tel. 87 567 33 07;
tel. 87 566 72 20; 
e-mail: hostelwigry@osir.suwalki.pl