Hala Sportowa


hd-panorama3-hala

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach informuje, iż dysponuje halą, na której istnieje możliwość zorganizowania imprez masowych o charakterze artystyczno-rozrywkowym, tj. koncertów, występów artystycznych, Sylwestra, Andrzejek, eventów okolicznościowych. Szczegółowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 87 566 78 11.

Na co dzień hala sportowa przy ul. Wojska Polskiego 2 jest obiektem, w którym swoje spotkania w roli gospodarza rozgrywają siatkarze I – ligowej drużyny MKS Ślepsk Suwałki. Bilety na spotkania suwalskich siatkarzy do nabycia przed każdym meczem w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. W okresie jesienno – zimowym w hali odbywają się zawody lekkoatletyczne szkół podstawowych oraz gimnazjalnych, rozgrywane w ramach Miejskiej Rywalizacji Sportowej.

_________________________________________________________________________________

Hala sportowa znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 2.

Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 3.315 m2.

Hala duża – wymiary 48,44 m x 23, 18 m

Hala mała – wymiary 23, 50 m x 14,8 m.

Obiekt udostępniany szkołom, osobom indywidualnym, firmom, do prowadzenia zajęć sportowych, treningów, organizacji zawodów sportowych i imprez rekreacyjnych. Posiada pełnowymiarowe boisko do gry w  piłkę koszykową, piłkę siatkową, piłkę nożną – halową. Pełni również rolę sali widowiskowo – koncertowej na 633 miejsc siedzących dla widzów. Istnieje również możliwość dostawienia większej ilości krzeseł.

Integralną częścią hali jest sauna.

Wszystkie zainteresowane wynajmem osoby prosimy o pisemną informację z propozycją i krótką charakterystyką zaplanowanego wydarzenia.

HALA SPORTOWA

ul. Wojska Polskiego 2, 16-400 Suwałki
tel. (87) 566 78 11
           e-mail: michal.paruch@osir.suwalki.pl