Hale Sportowe


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach informuje, iż dysponuje halą, na której istnieje możliwość zorganizowania imprez masowych o charakterze artystyczno-rozrywkowym, tj. koncertów, występów artystycznych, Sylwestra, Andrzejek, eventów okolicznościowych etc. Szczegółowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 87 566 78 11.

Na co dzień hala sportowa przy ul. Wojska Polskiego 2 jest obiektem, w którym swoje spotkania w roli gospodarza rozgrywają badmintoniści ekstraligowej drużyny SKB Litpol-Malow Suwałki. Wstęp na mecze jest bezpłatny. W okresie jesienno–zimowym w hali odbywają się zawody lekkoatletyczne szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, rozgrywane w ramach Miejskiej Rywalizacji Sportowej.


Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 3.315 m2.

  • Hala duża – wymiary 48,44 m x 23, 18 m
  • Hala mała – wymiary 23,50 m x 14,8 m

Obiekt udostępniany jest szkołom, osobom indywidualnym, firmom etc. do prowadzenia zajęć sportowych, treningów, organizacji zawodów sportowych i imprez rekreacyjnych. Posiada pełnowymiarowe boisko do gry w  piłkę koszykową, piłkę siatkową, piłkę nożną oraz halową. Pełni również rolę sali widowiskowo – koncertowej na 633 miejsc siedzących dla widzów. Istnieje również możliwość dostawienia większej ilości krzeseł.

Integralną częścią hali jest sauna.

Wszystkie zainteresowane wynajmem osoby prosimy o pisemną informację z propozycją i krótką charakterystyką zaplanowanego wydarzenia.


HALA SPORTOWA

ul. Wojska Polskiego 2, 16-400 Suwałki
tel. 87 566 78 11
           e-mail: maciej.chuchnowski@osir.suwalki.pl

GODZINY OTWARCIA
poniedziałek – piątek:  6:00 – 21:45
niedziela:  13:00 – 21:00