Wydarzenia


Rozgrywki w ramach Polskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn PlusLigi z udziałem drużyny Ślepsk Malow Suwałki

Suwałki Arena, ul. Zarzecze 26

Na co dzień hala sportowa przy ul. Zarzecze 26 jest obiektem, w którym swoje spotkania w ramach polskiej ligi siatkówki mężczyzn PlusLigi w roli gospodarza rozgrywają siatkarze drużyny MKS Ślepsk Malow Suwałki. Bilety na spotkania suwalskich siatkarzy do nabycia online na stronie klubu (TUTAJ).

Najbliższe spotkanie:

 

Mecz Towarzyski: Polska – Ukraina

Gratka dla kibiców i jeszcze jedna okazja by zobaczyć na żywo mecz siatkarskiej reprezentacji Polski mężczyzn w wyjątkowym sezonie olimpijskim. Zapraszamy na mecz towarzyski Polska – Ukraina w Suwałkach, 29 maja o godzinie 18:00 w hali sportowo-widowiskowej „Suwałki Arena”.

Organizatorem meczu jest Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki, który w ten wyjątkowy sposób obchodzi XX-lecie swojego istnienia i chce podziękować kibicom, którzy przez ostatnie dwie dekady gorąco wspierali biało-niebieskich, a także wszystkim partnerom drużyny, bez których rozwijanie suwalskiej siatkówki nie byłoby możliwe. Dla samych Suwałk będzie to wydarzenie historyczne, jako premierowy występ pierwszej reprezentacji Polski w sportach drużynowych w tym mieście.

Bilety na mecz Polska – Ukraina w Suwałkach będą dostępne w serwisie eBilet.pl. Początek sprzedaży w piątek 17 maja o 12:00.

Fot. Volleyball World, Polska Siatkówka

 

SUWAŁKI STREET VIBES

Niezapomniany koncert w hali sportowo-widowiskowej „Suwałki Arena”, który będzie prawdziwą ucztą dla miłośników rapu. Na scenie podczas Suwałki Street Vibes wystąpią dwie wybitne postaci sceny rapowej: GUZIOR i OTSOCHODZI. Dodatkowo, support zapewni występ KUMI.

Bilety na Suwałki Street Vibes: 60 zł, dostępne na stronie internetowej oraz w kasie SOK.

OTSOCHODZI to jeden z najbardziej interesujących polskich raperów młodego pokolenia, ceniony zarówno przez krytykę, jak i publiczność. Jego utwory osiągają miliony odsłon na platformie YouTube, a niektóre z nich zdobyły status platynowych i diamentowych singli. Aktualnie promuje swój szósty solowy album zatytułowany TTHE GRIND.

Mateusz Bluza, znany jako GUZIOR, to polski raper i autor tekstów, członek wytwórni QueQuality. Jego muzyka zyskała uznanie za współpracę z innymi znanymi wykonawcami. Jego drugi album Evil_Things pokrył się platyną, co przyniosło mu nagrodę podczas Quefestiwalu.

KUMI, czyli Gabriel Kumiszcza, to młoda gwiazda hip-hopu. Rozpoczął swoją przygodę z muzyką w 2019 roku i od tego czasu zdobył popularność dzięki hitom takim jak Na Bali czy Cziki Cziki Bał, które osiągnęły ponad milionowe wyświetlenia na YouTube.

To wydarzenie będzie niezwykłą okazją dla fanów rapu do przeżycia niezapomnianego wieczoru pełnego emocji i świetnej muzyki.